Trening z hantlami - Trener Osobisty Wrocław
24
post-template-default,single,single-post,postid-24,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Trening z hantlami

Trening z hantlami

Ćwiczenia z hantlami to doskonały sposób na wysmuklenie ramion czy wzmocnienie nóg. Hantle to świetny rekwizyt, którym można ćwiczyć prawie każdą partię ciała.

Twój personalny trener, pokaże Ci zestawy ćwiczeń dopasowane do Twoich potrzeb, będzie czuwał nad poprawnością wykonywania ćwiczeń, a także sprawi, że tak wydające się meczące ćwiczenia staną się dla Ciebie świetną zabawą.

Wcale nie musisz uczęszczać na siłownie, by dobrze wyglądać, wystarczy kilka ćwiczeń pod okiem osobistego trenera, aby Twoje oczekiwania stały się rzeczywistością.

Dobra kondycja, większa siła, lepszy wygląd i samopoczucie – wszystko to jest w zasięgu ręki nawet najbardziej zapracowanej osoby. Pod warunkiem, że ma dostęp do hantli, 4 metry kwadratowe wolnej powierzchni oraz swojego personalnego trenera.

Kiedy wspólnie ze swoim osobistym trenerem porównasz trening w domu i fitness klubie, możesz być zaskoczony liczbą zalet tego pierwszego: urządzenia tylko do Twojej dyspozycji, oszczędność czasu na dojazdach, własny prysznic, a przede wszystkim całkowita koncentracja na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń.

Trenując z hantlami, masz praktycznie nieograniczone możliwości wyboru ćwiczeń. Zmiana programu przez Twojego trenera osobistego co pewnie okres, np co dwa miesiące, da Ci co najmniej dwa bonusy.

Po pierwsze, zapobiegnie nudzie i będzie Cię dodatkowo motywować, co ma duże znaczenie, kiedy godziny i czas treningu zależą tylko od Ciebie.
Po drugie, mięśnie poddawane coraz to nowym wyzwaniom będą szybciej się rozwijały. Zresztą, nie tylko mięśnie.
Jak wykazały badania amerykańskie, ciągłe wprowadzanie nowych bodźców i ruchów do programów treningowych stymuluje rozwój połączeń neuronowych w korze mózgowej, dzięki czemu lepiej pracuje także nas umysł. Trenując hantlami, możesz stawiać sobie coraz to nowe zadania, w których realizacji pomoże osobisty trener.

Pragniesz by Twoje piersi, uda i talia wyglądały świetnie? Nic prostszego – zacznij ćwiczenia z hantlami.

Efekt poczujesz już po kilku dniach! Prawidłowo wykonywane ćwiczenia pod okiem trenera personalnego dodadzą Ci siły!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.