Trening Osobisty Wrocław Trening Personalny
15072
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15072,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Trening personalny

Pierwsze spotkanie i omówienie treningu personalnego

Przychodzi pora naszego spotkania przed treningiem personalnym, to tu i teraz Twoja przemiana się zacznie. Emocje są jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ rozpoczynamy proces tworzenia nowego Ciebie. Troszkę adrenaliny jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło.
Zastanów się jakie są Twe oczekiwania w stosunku do naszej wspólnej pracy. Zależy Ci na bardzo szybkich efektach? Mi w pierwszej kolejności zależy najbardziej na Twoim zdrowiu. Wyszczuplające efekty niech będą pozytywnym skutkiem ubocznym, uwierz mi tak to się dzieje – prawie bez naszej ingerencji. Kluczowe  jest stosowanie się do wszelakich wskazówek (których nigdy nie szczędzę), wówczas jak efekt domina zacznie się naprawa Twojego ciała i całego organizmu.
Zapytam Cię o choroby, aktualne badania lekarskie, kontuzje powypadkowe i inne problemy ze zdrowiem. Jest to bardzo ważne podczas prowadzenia treningu personalnego i w tej kwestii nie może być żądnych niedomówień.

Co będziemy robić na treningu personalnym?

Hmm, nie bardzo lubisz podnosić ciężarków? Rozumiem, że torby ze sklepu nosi za Tobą Twój dozgonnie wierny paź. A na poważnie siła Twych mięśni jest bardzo ważna, aby sprawnie funkcjonować co dzień – teraz, jak i w przyszłości. Trening oporowy z użyciem ciężarów – hantli, sztang z właściwie dobranym ciężarem pomoże Ci stworzyć zgrabne, jędrne ciało i ostatecznie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Czy wiesz, że im więcej masz mięśni – tym więcej kalorii spalasz nawet śpiąc? Ciekawe, prawda?

Gdzie będziemy ćwiczyć podczas treningu personalnego?

Siłownia to w Twoim mniemaniu miejsce, gdzie unosi się testosteron w powietrzu? Nie masz ubrań sportowych z najnowszej kolekcji Adidasa, a trampki pamiętają czasy liceum? Trudno, to nie ubrania ćwiczą tylko Ty! Masz się czuć wygodnie, a reszta to bardzo mało istotne problemiki, albo powiedzmy sobie wprost – wymówki. Nie masz bladego pojęcia co to martwy ciąg, bądź refowanie bukszprytu? Każdy z nas kiedyś zaczynał, więc się tym nie przejmuj. Jestem z Tobą ja! Zadbam o poprawną technikę i razem wypracujemy wzorce ruchów, które zostaną z Tobą do końca Twojego życia.

Treningi personalne z Mateuszem

Treningi personalne z Mateuszem

Mateusz jest jednym z naszych specjalistów od treningu oporowego. To on jest osobą która zadba by Twoje mięśnie mogły się poprawnie rozwijać.